Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii

Moderator: Lalalalala66

Avatar utilizator
CORNEL
Fondator
Fondator
Mesaje: 1699
Membru din: 25 Mai 2012, 18:44
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de CORNEL » 08 Mai 2015, 08:58

[youtube][/youtube]
Pentru intrebari va astept pe

Skype : Cornel_HostGame.ro

Imagine

Avatar utilizator
CORNEL
Fondator
Fondator
Mesaje: 1699
Membru din: 25 Mai 2012, 18:44
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de CORNEL » 08 Mai 2015, 09:03

[youtube][/youtube]
Pentru intrebari va astept pe

Skype : Cornel_HostGame.ro

Imagine

Avatar utilizator
CORNEL
Fondator
Fondator
Mesaje: 1699
Membru din: 25 Mai 2012, 18:44
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de CORNEL » 08 Mai 2015, 09:08

[youtube][/youtube]
Pentru intrebari va astept pe

Skype : Cornel_HostGame.ro

Imagine

Avatar utilizator
sNk
Forum Member
Forum Member
Mesaje: 61
Membru din: 02 Sep 2014, 17:36
Localitate: salaj
Vârsta: 28
Contact:
Status: Neconectat

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de sNk » 09 Mai 2015, 14:11

Tot ce ee posibil pana la urma cum a fost creat omul asa pot fi si extraterestri dar poate in alte galaxi :))))
Imagine
Respecta si vei fi respectat!
sNk ee mereu alaturi de tine!
Y!M dudy_alex95 sau skype Covaciu A Lex

Avatar utilizator
Steel
Administrator
Administrator
Mesaje: 124
Membru din: 23 Mar 2015, 20:05
Vârsta: 26
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de Steel » 09 Mai 2015, 21:46

iti dai seama :))))))) cum merg eu cu farfuriile alea zburatoare =)))) ce smecher ar fi avem si noi farfuri zburatoare :))) ba extraterestri sunt un mit dar na in fiecare mit e un sambure de adevar :D
I control my breath, keep my body ready.
Focus on the finish, and keep my head steady.
Breathe in , Breathe out.
Breathe in , Watch out.
I'm a motherfuckin' Beast!

Avatar utilizator
Steel
Administrator
Administrator
Mesaje: 124
Membru din: 23 Mar 2015, 20:05
Vârsta: 26
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de Steel » 10 Mai 2015, 10:14

ar fi ceva sa vina extraterestri in romania si romani sa le fure nava si sa o duca la fiare vechi =)))) romani sunt in stare de orice noi suntem cei mai smecher din toata galaxia =)))
I control my breath, keep my body ready.
Focus on the finish, and keep my head steady.
Breathe in , Breathe out.
Breathe in , Watch out.
I'm a motherfuckin' Beast!

YanG
Veteran
Veteran
Mesaje: 341
Membru din: 09 Iul 2014, 21:04
Localitate: Turda
Vârsta: 25
Contact:
Status: Neconectat

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de YanG » 10 Mai 2015, 11:56

Acum eu ... Eu cred ca exista extraterestrii - nu are cum sa fie viata doar pe Terra , daca nu ar exista viata pe celelalte planete , atunci de ce au fost creata ? Deocamdata omul nu a putut sa obtina niste dovezi clare ca exista extraterestrii . Chiar daca pamantenii au trimis fel si fel de obiecte in spatiu extraterestrii nu s-au aratat, poate nu exista viata pe toate planetele .
Steel si Carbit poate, voi nu credeti ... dar nu se prea poate sa existe viata doar pe pământ . OZN care inseamna obiect zburător neindentificat sau asa zis "farfurie zburătoare" este un aparat de zbor in care nu se stie cine sau ce creatură o conduce, deocamdata pe pământ nu exista asa ceva insa trebuie sa fie construit de cineva despre care omul nu a putut afla mai multe, probabil cineva din spatiu .
Staff Member
Fire High Game

Avatar utilizator
Steel
Administrator
Administrator
Mesaje: 124
Membru din: 23 Mar 2015, 20:05
Vârsta: 26
Contact:
Status: Neconectat
Romania

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de Steel » 10 Mai 2015, 14:07

ma eu nu am zis ca nu cred in ei ..... putin asa cred si eu in extraterestri :) iti dai seama ce smecher ar fi a vina pe pamant si sa traim toti in pace :)) Eu sa am vecin un extraterestru ce smecher ar fi :))) presimt ca o sa se arate ei pana in 2020 o sa ii descoperim o sa vedeti :D sa ne arate tehnologiile lor alea avansate ce smecher ar fi
I control my breath, keep my body ready.
Focus on the finish, and keep my head steady.
Breathe in , Breathe out.
Breathe in , Watch out.
I'm a motherfuckin' Beast!

YanG
Veteran
Veteran
Mesaje: 341
Membru din: 09 Iul 2014, 21:04
Localitate: Turda
Vârsta: 25
Contact:
Status: Neconectat

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de YanG » 10 Mai 2015, 19:09

Nu visează . Exista dovezi , imagini in care apar OZNuri .. Nu sunt foarte clare dar exista .
Staff Member
Fire High Game

YanG
Veteran
Veteran
Mesaje: 341
Membru din: 09 Iul 2014, 21:04
Localitate: Turda
Vârsta: 25
Contact:
Status: Neconectat

Re: Exista extrateresti? Sunt adevarate dovezile prezentate sau este intoxicare?

Mesaj de YanG » 10 Mai 2015, 21:00

Carbit scrie:de ce nu sunt clare?? :))) pentru ca sunt facute in photoshop, si pe chestiile astea uni oameni castiga bani =)))) credeti ce vrei dar eu nu cred ca exista extraterestri, daca a-r exista ,cu ce tehnologie moderna avem pe pamant credeti ca nu s-ar fi putut descoperi?? =))
Despre tehnologie , dar tu de unde sti ca nu exista ceva care poate nu permite ca omul sa aiba mai multe dovezi ( Dumnezeu ) . Primul om pe luna , luna este cel mai apropiat corp ceresc de pământ . Daca ar fi fost permis de ce nu este in istorie primul om pe Pluto ( cea mai îndepărtată planeta de pământ ) sau pe Mercur ... sau pe celelalte planete .
Usor de zis PhotoShop dar totusi ori cat de bine este lucrată fotografia tot iti dai seama ca a fost modificată .


Mai astept păreri :)
Staff Member
Fire High Game

Încuiat

Înapoi la “Discutii Generale”