[MODEL] Reclamatii

Reclamatii Jucatori/Admini

Moderator: BIG

Scrie răspuns
Avatar utilizator
CORNEL
Fondator
Fondator
Mesaje: 1715
Membru din: 25 Mai 2012, 18:44
Contact:
Status: Neconectat
Romania

[MODEL] Reclamatii

Mesaj de CORNEL » 21 Feb 2026, 23:12

Cerinte pentru a crea o reclamație:

• Numele topicului trebuie sa fie "[Reclamație] Numele adminului reclamat"

• Precizati data si ora corecta.

• Adaugati o dovada clara, de preferat: cel putin un printscreen sau demo.



★ Numele tau in Joc:
★ Numele Player-ului reclamat:
★ Data si ora:
★ Harta:
★ Motivul reclamatie:
★ Dovada:
Pentru intrebari va astept pe

Discord: cornelfhg

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Reclamatii Jucatori/Admini”

  • Newest Posts
    Top Active Users
    Newest Users