Pagina 1 din 3
Ce melodie asculți acum?
Scris: 20 Ian 2015, 19:43
de Danuta
Să vă văd gusturile
Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 20 Ian 2015, 19:46
de YanG
Hmmmm ... M.U.Z.I.C.Ă. hmmm .. nu asta melodie ascult eu acum

Dai cu spritu pan la ziua .

Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 20 Ian 2015, 19:47
de Danuta
Dacă puneai manele sigur nu îmi plăceau
Manelele mele
Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 12 Feb 2015, 14:56
de sNk
[youtube]
[/youtube]
Sa cante trompetele

Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 12 Feb 2015, 19:00
de sNk
[youtube]
[/youtube]
Noh asta da

Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 17 Feb 2015, 22:40
de sNk
[youtube]
[/youtube]
ia de aici

Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 22 Feb 2015, 23:58
de LoL*ExTaZz
[youtube]
[/youtube]
cea mai cea

Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 23 Feb 2015, 08:25
de CORNEL
Invatati sa folositi butonul YouTube - este in dreapta sus
[youtube][/youtube]
Re: Ce melodie asculți acum?
Scris: 01 Mar 2015, 12:21
de sNk
[youtube][/youtube]
DMC - Poveste de dragoste... [Videoclip NEOFICIAL]
Scris: 06 Mai 2015, 12:19
de CORNEL
[youtube][/youtube]