Pagina 1 din 3

Ce melodie asculți acum?

Scris: 20 Ian 2015, 19:43
de Danuta
Să vă văd gusturile

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 20 Ian 2015, 19:46
de YanG
Hmmmm ... M.U.Z.I.C.Ă. hmmm .. nu asta melodie ascult eu acum :)) Dai cu spritu pan la ziua . =))

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 20 Ian 2015, 19:47
de Danuta
Dacă puneai manele sigur nu îmi plăceau =))

Manelele mele

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 12 Feb 2015, 14:56
de sNk
[youtube][/youtube]
Sa cante trompetele :))

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 12 Feb 2015, 19:00
de sNk
[youtube][/youtube]
Noh asta da :))

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 17 Feb 2015, 22:40
de sNk
[youtube][/youtube]
ia de aici :))

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 22 Feb 2015, 23:58
de LoL*ExTaZz
[youtube][/youtube]
cea mai cea :D ;;) :D

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 23 Feb 2015, 08:25
de CORNEL
Invatati sa folositi butonul YouTube - este in dreapta sus
[youtube][/youtube]

Re: Ce melodie asculți acum?

Scris: 01 Mar 2015, 12:21
de sNk
[youtube][/youtube]

DMC - Poveste de dragoste... [Videoclip NEOFICIAL]

Scris: 06 Mai 2015, 12:19
de CORNEL
[youtube][/youtube]