Parola STEAM
Scris: 21 Mai 2016, 13:42
Gamer: Nu pot să intru pe STEAM.
Suport tehnic: Aţi folosit parola corectă?
Gamer: Da, sigur. Am văzut-o la colegul meu.
Suport tehnic: Puteţi să-mi spuneţi ce parolă aţi folosit?
Gamer: Şase steluţe.
Suport tehnic: Aţi folosit parola corectă?
Gamer: Da, sigur. Am văzut-o la colegul meu.
Suport tehnic: Puteţi să-mi spuneţi ce parolă aţi folosit?
Gamer: Şase steluţe.