1.Userul/Moderatorul cel ce va posta isi face face un topic personal cu numele "[Bancuri]
Username" de ex. [Bancuri] LuPu
2.Moderatorul sectiunii nu are voie sa lase reply la topic-urile inactive cu : "T/C pentru inactivitate" etc. Riscati Warn.
3.Nu aveti voie sa postati acelasi banc de mai multe ori.
Cine nu va respecta regulamentul risca




» 23 Iun 2026, 13:02 » în
» 23 Iun 2026, 06:12 » în
