Cerere Lider [ bYzZ ] - Los Santos Police Department

Moderatori: markonfm, KRIPPI

Încuiat
Avatar utilizator
bYzZ
Forum Member
Forum Member
Mesaje: 6
Membru din: 14 Feb 2021, 00:02
Status: Neconectat
Romania

Cerere Lider [ bYzZ ] - Los Santos Police Department

Mesaj de bYzZ » 14 Feb 2021, 00:09

1. Nume complet: Numele meu complet este Ciobanita Ionut Catalin.
2. Localitate: Locuiesc in Bacau.
3. Varsta: Am varsta de 17 ani.
4. Autodescriere (evita caracteristicile fizice): Numele meu este Ciobanita Ionut Catalin am varsta de 17 ani, sunt la liceul teortic Spiru Haret din Moinesti Jud. Bacau, sunt un jucator de HandBall, practic acest sport din 2014 si inca ma atrage si sper sa ajung undeva departe cu acest sport. Sunt un baiat modest nu imi place sa ma laud cu diferite obiecte, tin la glume intr-o anumita masura si chiar imi place cand se face caterinca si este o atmosfera placuta in diferite grupuri. Hobby-ul meu preferat pe timpul carantinei este de a ma juca SA:MP dar inainte de carantina preferam sa ies pe afara cand era frumos sau eventual sa ma relaxez uitandu-ma la un serial bun. Am o atractie ce trage la masini, imi place sa le vad modificate intr-o anumita masura si am si eu scopul acesta indata ce iau permisul si ma angajez.
5. Link profil panel: Acesta este link-ul catre profilul meu de pe /panel : https://panel.fhg.ro/profile
6. Factiunea la care doresti lider: Doresc sa detin functia de lider la factiunea Los Santos Police Department.
7. Motivul pentru care doresti lider la factiunea mentionata anterior: Doresc sa fiu liderul acestei factiuni deoarece detin o experienta mare asupra acestei factiuni, si ma consider persoana potrivita si destul de stricta pentru a face fata acestei factini de baza de pe server.
8. Alte precizari: Nu detin alte precizari.

Avatar utilizator
KRIPPI
Forum Member
Forum Member
Mesaje: 5
Membru din: 08 Feb 2021, 17:12
Status: Neconectat
United States of America

Re: Cerere Lider [ bYzZ ] - Los Santos Police Department

Mesaj de KRIPPI » 14 Feb 2021, 00:32

:acceptat
Acceptat in functie, succes.

Încuiat

Înapoi la “Cereri Lider”